ЕКСКЛЮЗИВ
1. Ємність: 120000mAh
2. Вхід: Type-C1/2: 5V3A 9V2A
3. Вихід: USB1: 22.5W (QC/FCP/SCP/AFC), USB2/3/4: 5V2A
Type-C: 20 Вт (PD/QC/FCP/AFC), загальна потужність: 5V3A
4. Дисплей: Світлодіодний індикатор показує заряд акумулятора
5. Матеріал: ABS + вогнестійка оболонка з ПВХ + літієвий полімерний елемент живлення
6. Вбудована світлодіодна лампа.
7. Розмір: 178 * 82 * 123 мм
1. Ємність: 120000mAh
2. Вхід: Type-C1/2: 5V3A 9V2A
3. Вихід: USB1: 22.5W (QC/FCP/SCP/AFC), USB2/3/4: 5V2A
Type-C: 20 Вт (PD/QC/FCP/AFC), загальна потужність: 5V3A
4. Дисплей: Світлодіодний індикатор показує заряд акумулятора
5. Матеріал: ABS + вогнестійка оболонка з ПВХ + літієвий полімерний елемент живлення
6. Вбудована світлодіодна лампа.
7. Розмір: 178 * 82 * 123 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 120000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 22.5 В |
| Вхідна напруга | 18 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Особливості | Ліхтарик, Дисплей, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка, З ліхтариком |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 2.0 |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для електроніки |
| Користувацькі характеристики | |
| Мoдель | УМБ Hoco DB120 Prometheus 22.5W fully compatible PB/Lamp/120 000mAh |
| Серіянейм | Power Bank |
| Виробник пристрою | HOCO |
| Тематика | Автотематика |
| Ємність Power Bank | 120 000mAh |
| Наявність LED дисплея | Да |
| Наявність LED підсвічування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 299 ₴

