50.000 mAh
-4%

УМБ Hoco J86A Powermaster fully compatible PD20W/QC/LCD/Lamp 50 000mAh Black
3 399 ₴
3 249 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6931474759238
+380 (98) 843-49-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1, Ємність: 50000mAh 185Wh
2. Вхід: Micro-USB: 18W (QC3.0/2.0, FCP, AFC); Type-C: 18W (PD3.0/2.0, QC3.0/2.0, FCP, AFC)
3. Вихід: USB-A 1/2: 22.5W (QC3.0/2.0, FCP/SCP, AFC, VOOC, DASH); Type-C: 20W (PD3.0/2.0, QC3.0/2.0, FCP, AFC); Загальний Вихід 5V/3A.
4. Дисплей: LED цифровий дисплей; З функцією настільної лампи
5. Матеріали: ABS+PC вогнестійкий корпус+lithium polymer батарея
6. Габарити: 148*68*52mm; Вага: 791g
2. Вхід: Micro-USB: 18W (QC3.0/2.0, FCP, AFC); Type-C: 18W (PD3.0/2.0, QC3.0/2.0, FCP, AFC)
3. Вихід: USB-A 1/2: 22.5W (QC3.0/2.0, FCP/SCP, AFC, VOOC, DASH); Type-C: 20W (PD3.0/2.0, QC3.0/2.0, FCP, AFC); Загальний Вихід 5V/3A.
4. Дисплей: LED цифровий дисплей; З функцією настільної лампи
5. Матеріали: ABS+PC вогнестійкий корпус+lithium polymer батарея
6. Габарити: 148*68*52mm; Вага: 791g
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 50000 мА/год |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 18 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Особливості | Ліхтарик, Дисплей, Індикатор рівня заряду, З ліхтариком |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 20 |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 148 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 52 мм |
| Вага | 791 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Мoдель | УМБ Hoco J86A Powermaster fully compatible PD20W/QC/LCD/Lamp 50 000mAh |
| Серіянейм | Power Bank |
| Виробник пристрою | HOCO |
| Тематика | Автотематика |
| Ємність Power Bank | 50 000mAh |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 249 ₴





