для Type-C ноутбуків
-17%

УМБ Hoco DB03 Max Centurion 65W fully compatible PB/Lamp/100 000mAh Black
5 399 ₴
4 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6942007635981
+380 (98) 843-49-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
УМБ Hoco DB03 Max Centurion 65W fully compatible PB/Lamp/100 000mAh Black — це надємний зовнішній акумулятор підвищеної потужності, створений для ситуацій, коли потрібна максимальна автономність: подорожі, тривалі відрядження, робота в польових умовах, резервне живлення гаджетів у разі відключень електроенергії. Завдяки потужності Type-C до 65W (PD) павербанк підходить не лише для смартфонів і планшетів, а й для багатьох ноутбуків, а підтримка популярних протоколів швидкої зарядки на USB1 забезпечує швидке поповнення енергії сумісних пристроїв.
1. Ємність: 100000mAh 370Wh
2. Вхід: Type-C1: 5V3A 9V2A Type-C2: 5V3A 9V2A 12V3A 20V3A
3. Вихід USB1: 22.5W (QC/FCP/SCP/AFC), USB2/3/4/5/6: 5V3A
Type-C: 65 Вт (PD/QC/FCP/AFC), загальна потужність: 5V3A
4. Дисплей: Світлодіодний індикатор показує заряд акумулятора
5. Матеріал: ABS + вогнестійка оболонка з ПВХ + літієвий полімерний елемент живлення
6. Розмір: 105.5*97*165.6мм Вага: 1893г
1. Ємність: 100000mAh 370Wh
2. Вхід: Type-C1: 5V3A 9V2A Type-C2: 5V3A 9V2A 12V3A 20V3A
3. Вихід USB1: 22.5W (QC/FCP/SCP/AFC), USB2/3/4/5/6: 5V3A
Type-C: 65 Вт (PD/QC/FCP/AFC), загальна потужність: 5V3A
4. Дисплей: Світлодіодний індикатор показує заряд акумулятора
5. Матеріал: ABS + вогнестійка оболонка з ПВХ + літієвий полімерний елемент живлення
6. Розмір: 105.5*97*165.6мм Вага: 1893г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 100000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від USB |
| Роз'єми | USB Type-C, USB Type-A |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 65 В |
| Вхідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Ліхтарик, Дисплей, Індикатор рівня заряду, LED лампа, З ліхтариком |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 8 |
| Максимальна потужність W | 65 |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Висота | 65 мм |
| Вага | 1893 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Мoдель | УМБ Hoco DB03 Max Centurion 65W fully compatible PB/Lamp/100 000mAh |
| Серіянейм | Power Bank |
| Виробник пристрою | HOCO |
| Тематика | Автотематика |
| Ємність Power Bank | 100 000mAh |
| Наявність LED дисплея | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 499 ₴




