для ноутбуків
-24%

УМБ Hoco DB81 Apollo PD65W fully compatible power bank 30 000mAh Black
2 899 ₴
2 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6942007637749
+380 (98) 843-49-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: ABS
Ємність: 30000mah
Вхід: Type-C/Type-C2 5V/3A 9/3A 12V/3A 20V/3A (60W)
Вихід 1: Type-C/Type-C2 5V/3A 9/3A 12V/3A 20V/3.25A
Вихід 2: USB1 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A (18W) 4.5V/5A 5V/4.5A (22.5W)
Вихід 3: USB2 USB3 USB4 5V/2A
Розмір виробу: 175*87*33.5 мм
Час заряджання: 9-10 годин
Ємність: 30000mah
Вхід: Type-C/Type-C2 5V/3A 9/3A 12V/3A 20V/3A (60W)
Вихід 1: Type-C/Type-C2 5V/3A 9/3A 12V/3A 20V/3.25A
Вихід 2: USB1 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A (18W) 4.5V/5A 5V/4.5A (22.5W)
Вихід 3: USB2 USB3 USB4 5V/2A
Розмір виробу: 175*87*33.5 мм
Час заряджання: 9-10 годин
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Вихідна напруга | 65 В |
| Вхідна напруга | 45 В |
| Вихідний струм | 3 мА |
| Особливості | Ліхтарик, Дисплей, Індикатор рівня заряду, З ліхтариком |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 6 |
| Максимальна потужність W | 65 |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Висота | 87 мм |
| Вага | 652 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Мoдель | УМБ Hoco DB81 Apollo PD65W fully compatible power bank 30 000mAh |
| Серіянейм | Power Bank |
| Виробник пристрою | HOCO |
| Тематика | Автотематика |
| Ємність Power Bank | 30 000 mAh |
| Наявність LED дисплея | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴





