швидка зарядка

УМБ Hoco J123C Element 22.5W+PD20W fully compatible with LCD and LED-lamp 60 000mAh Black
3 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6942007612098
+380 (98) 843-49-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1, Ємність: 60000mAh 222Wh
2. Вхід: Type-C / Micro / Lightning: 18 Вт
3. Вихід: USB-A 1:22.5W (QC/FCP/SCP/AFC); USB-A 2/3: 5V/2A; Type-C: 20W(PD/QC/FCP/AFC); Загальна вихідна потужність: 5В / 3А
4. Дисплей: Світлодіодний цифровий дисплей.
5. Матеріал: ABS + вогнезахисна оболонка з ПК + літієвий полімерний елемент
6. Розмір: 168 * 83 * 62 мм; Вага: 1025 г
2. Вхід: Type-C / Micro / Lightning: 18 Вт
3. Вихід: USB-A 1:22.5W (QC/FCP/SCP/AFC); USB-A 2/3: 5V/2A; Type-C: 20W(PD/QC/FCP/AFC); Загальна вихідна потужність: 5В / 3А
4. Дисплей: Світлодіодний цифровий дисплей.
5. Матеріал: ABS + вогнезахисна оболонка з ПК + літієвий полімерний елемент
6. Розмір: 168 * 83 * 62 мм; Вага: 1025 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 60000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 168 мм |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 62 мм |
| Вага | 1025 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Мoдель | УМБ Hoco J123C Element 22.5W+PD20W fully compatible with LCD and LED-lamp 60 000mAh |
| Серіянейм | Power Bank |
| Виробник пристрою | HOCO |
| Тематика | Автотематика |
| Ємність Power Bank | 60 000mAh |
| Наявність LED дисплея | Да |
| Наявність LED підсвічування | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴



