для Type-C ноутбуків
-22%

УМБ Hoco DB82 Aquila PD65W fully compatible 40000mAh Black
3 199 ₴
2 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6942007647014
+380 (98) 843-49-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
УМБ Hoco DB82 Aquila PD65W 40 000 mAh Black — це надпотужний зовнішній акумулятор преміум-класу, створений для заряджання смартфонів, ноутбуків, планшетів та інших пристроїв. Підтримка PD65W забезпечує справді швидку зарядку, включно з живленням ноутбуків, що робить цей павербанк універсальним інструментом для роботи й подорожей. Ідеальний вибір для довгих поїздок, роботи в польових умовах і активних користувачів, яким потрібна максимальна автономність.
Ємність: 40000 мАг
Вхід Type-C: 5В/3А, 9В/3А, 12В/3А, 15В/3А, 20В/3.25А
Вихід USB1/2: 5V/3A, 9V/2.0A, 12V/1.5A, SSCP 10V2.25A
Вихід Type-C: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A
Комплектація:
- Повербанк Hoco DB82 Aquila
- Кабель USB - Type-C довжиною 30 см
- Упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Power bank |
| Ємність акумулятору | 40000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі |
| Роз'єми | USB Type-A, USB Type-C |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вхідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм | 3000 мА |
| Особливості | Протиударний корпус, Ремінець на руку, Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 65 |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Перехідники в комплекті | USB Type-C |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Призначення | Для електроніки |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 52 мм |
| Вага | 785 г |
| Користувацькі характеристики | |
| Мoдель | УМБ Hoco DB82 Aquila PD65W fully compatible 40000mAh |
| Серіянейм | Power Bank |
| Виробник пристрою | HOCO |
| Тематика | Автотематика |
| Ємність Power Bank | 40 000 mAh |
| Наявність LED дисплея | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴









