
УМБ BOROFONE BJ56B Graceful 22.5W+PD20W 30000mAh чорний
2 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6941991116445
+380 (98) 843-49-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Павербанк BOROFONE BJ56B Graceful — це потужна універсальна батарея, створена для швидкої та надійної зарядки всіх ваших пристроїв. Завдяки великій ємності та підтримці кількох стандартів швидкої зарядки, він стане незамінним помічником у подорожах та повсякденному житті.
1, Ємність: 30000mAh 111Wh
2. Вхід: Type-C/Micro-USB: 18 Вт
3. Вихід: USB-A 1/2: 22,5 Вт (QC/FCP/SCP/AFC);
Type-C: 20 Вт (PD/QC/FCP/AFC Загальна потужність: 5 В/2 A
4. Індикація: світлодіодний індикатор рівня потужності
5. Матеріал: ABS + PC вогнезахисна оболонка + літій-полімерний елемент
6. Розмір: 139 * 68 * 40 мм; Вага: 595 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Вихідна напруга | 22.5 В |
| Вихідні інтерфейси | USB Type C |
| Вхідна напруга | 18 В |
| Зарядка батареї | Від USB |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 3 |
| Максимальна потужність W | 22.5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Особливості | Індикатор рівня заряду, Швидка зарядка |
| Призначення | Для електроніки |
| Роз'єми | micro USB, USB Type-A, USB Type-C |
| Стан | Новий |
| Тип | Power bank |
| Функції заряджання | QC швидка зарядка 3.0 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 595 г |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 139 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Мoдель | УМБ BOROFONE BJ56B Graceful 22.5W+PD20W 30000mAh |
| Серіянейм | Power Bank |
| Виробник пристрою | BOROFONE |
| Ємність Power Bank | 30 000 mAh |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴




