iWatch7/8

Бампер для Apple Watch HOCO iWatch7/8 WS3 Shadow protective case+film (45mm) White
159 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6931474785299
+380 (98) 843-49-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оновіть вигляд свого Apple Watch за допомогою Бампер для Apple Watch HOCO iWatch7/8 WS3 Shadow protective case+film (45mm) White. Цей ремінець створений для Бампер для Apple Watch HOCO iWatch7/8 WS3 (45mm) і виготовлений із високоякісного матеріалу, що дарує комфорт і надійність у щоденному використанні. Ремінець має стильний дизайн, відмінно тримається на зап’ясті та не подразнює шкіру. Стане чудовим вибором як для активного відпочинку, так і для роботи. Замовляйте Ремінці для Apple Watch та додайте індивідуальності вашому Apple Watch.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ремінця | 45 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір браслета/ремінця | Білий |
| Стан | Новий |
| Призначення | Годинник |
| Сумісність з | Apple Watch |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | white |
| Серіянейм | Бампер для Apple Watch HOCO iWatch7/8 WS3 (45mm) |
| SERIES | Apple Watch |
| Виробник пристрою | Apple |
| Розмір | 45 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 159 ₴







