
УМБ Hoco J159B Essence 22.5W+PD20W fully compatible power bank 30 000mAh Black
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 6942007673594
+380 (98) 843-49-69
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1. Місткість: 30000mAh 111Wh
2. Вхід: USB-C/мікро: 18 Вт
3. Вихід: USB-C: 20 Вт (PD/QC/FCC/AFC); USB-A1/A2:22.5W(QC/SCP/FCP/AFC); Загальний вихід: 5V/2A
4. Дисплей: Світлодіодне світло показує рівень заряду батареї
5. Матеріал: ABS+PC вогнезахисна оболонка + літій-полімерний акумуляторний елемент
6. Розмір: 145 * 69, 5 * 41, 5 мм; вага: 590г
Гарантия 12мес.
2. Вхід: USB-C/мікро: 18 Вт
3. Вихід: USB-C: 20 Вт (PD/QC/FCC/AFC); USB-A1/A2:22.5W(QC/SCP/FCP/AFC); Загальний вихід: 5V/2A
4. Дисплей: Світлодіодне світло показує рівень заряду батареї
5. Матеріал: ABS+PC вогнезахисна оболонка + літій-полімерний акумуляторний елемент
6. Розмір: 145 * 69, 5 * 41, 5 мм; вага: 590г
Гарантия 12мес.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність Power Bank | 30 000 mAh |
| Виробник пристрою | HOCO |
| Колір | Black |
| Мoдель | УМБ Hoco J159B Essence 22.5W+PD20W fully compatible power bank 30 000mAh |
| Потужність/Сила струму | 20W |
| Серіянейм | Power Bank |
| Швидке заряджання | QC+PD |
| тестова | Рower Bank |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴

